Güven ve Konforun Yeri : Anka Kız Öğrenci Yurdu

Üniversite macerası yeni bir hayat ve yeni hayaller demektir. Eğitim süreci boyunca barınma ihtiyacı için konfor ve güveni tesis eden kurum Anka Kız Öğrenci Yurdu, hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz konforu sunuyor. Aileler için güven tesis eden, öğrenciler için ise rahat ve konfor içerisinde bir barınma hizmeti sunan Anka ile Aydın’da okumak daha güzel!

Üniversiteli genç kız! Sana dair her şey burada!

Genç kızların dünyalarını zenginleştirecek mimari yapısıyla Aydın’ın en önemli aydın kız öğrenci yurtları arasında yer alan Anka, bulunduğu konum itibariyle de Aydın’da okuyan ve okumaya gelen kız öğrencilerinin tercihi oluyor. Üniversiteye oldukça yakın bir konumda yer alan yurt, aynı zamanda da şehir merkezine de ulaşımın kolay gerçekleştiği noktada bulunuyor.

Dekoratif odalar

Genç kızların ruh dünyalarına uygun olarak dizayn edilen odalar, etütler ve ortak kullanım alanları, aile sıcaklığı sunacak atmosfer sunuyor. Yeni arkadaşlıklarla beraber, yeni hayat tecrübelerinin kazanılacağı yurt ortamında; paylaşma, saygı, başkasını hakkına saygı gösterme, arkadaşlık, güven ve samimiyet gibi duyguların ve değerlerin ön plana çıkmasını sağlıyor. Bir barınma kadar, bir eğitim yerini de ifade eden Anka Kız Öğrenci Yurdu, birlikte yaşama değerlerine sahip bireylerin yetişmesini mümkün kılıyor.

Modern yurt anlayışı

Modern ve yenilikçi yurt anlayışını benimseyen kadroya sahip Anka Kız Öğrenci Yurdu, Aydın’da okumaya gelen kızlar için ferah ve güvenli yaşam alanları sunuyor. Yurdun ve öğrencilerin güvenliğinin temin edilmesi için güvenlik sistemlerinin kurulu olduğu yurtta, güvenlik personeli de istihdam edilerek 7/24 yurdun güvenliği sağlıyor.

3 öğün yemek servisi

Öğrencilerin sağlıklı ve düzenli bir şekilde beslenebilmeleri de yurt idaresi tarafından dikkat edilen hususlar arasında yer alıyor. Günde 3 öğün yemek servisinin yapıldığı modern ve hijyenik yemekhaneye sahip olan Anka Yurdu, mineral ve vitamin bakımından dengeli menülere yer vererek öğrencilerin sağlıklı beslenmesini sağlıyor.

Sunulan tüm hizmetlerin yanı sıra, her öğrenciyle teker teker ilgileniyoruz. Herhangi bir sorun durumunda yapılması gerekenleri aile şefkatiyle yerine getiren idari personelimiz, gerek duyulan durumlarda ailelerle de iletişim kurabiliyor. Anka’da emanetiniz, değerlidir!


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin