Aydın’da benzersiz bir Yurt!

Aydın’da benzersiz bir Yurt!

Anka Kız Yurdu herşeyden önce güvenilir bir yönetim anlayışına sahiptir ve bu özelliğimizde bizi diğer rakiplerimiz arasında öne çıkarmaktadır. Anka yurdu olarak bizim en temel vizyonumuz şüphesiz ki kaliteli hizmet anlayışımız ve güçlü ve dinamik yönetim kadromuzdur. Öğrencilerimizin özgürlük alanlarını kısıtlamadan öğrencilik hayatlarını en güzel bir biçimde yaşamalarını sağlıyoruz. Ve velilerimizi de ona göre bilgilendiriyoruz.

Güvenlik

Anka yurdu olarak öğrencilerimizin güvenliğinden sorumluyuz ve ve sorumluluğu en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Yurdumuz da 7/24 bayan güvenlik elemanlarımız vardır. Kapıda parmak izi ile giriş-çıkış mevcuttur. Öğrencilerimiz en geç 11’e kadar yurtlarına girebilirler ve tabii ki velilerimizin izni dahilinde bu süre değişkenlik gösterebilir. Yurdumuzda her türlü tehlikeye karşı önlem almaktayız. Bunlardan bir tanesi; olası bir yangın esnasında yangın merdivenimizin ve yangın tüplerimizin oluşudur. Ayrıca her katta duman dedektörlerimiz ve alarmlarımız vardır. Anka yurdu olarak güvenlik hizmetimizin dışında aynı zamanda yemek kalitemiz ile de aydının öncü yurtlarındanız.

Yemek Kalitesi

Anka yurdu olarak Yurdumuzda çıkan yemekler her damağa hitap etmektedir. Deneyimli ve hamarat aşçılarımız sayesinde öğrencilerimizin kendi evlerindeki gibi olmalarını sağlıyoruz. Yemeklerimiz hergün yurt müdürümüz tarafından yada sosyal medya hesaplarımız üzerinden yayınlanacaktır. Belirli günlerde de menümüzü öğrencilerimizin isteği üzerine yapacağız. Sabah kahvaltımız da açık büfe olup zengin çeşitlerimiz mecuttur. Ayrıca terasımız da sadece öğrencilerimize özel Teras cafemiz, gece 12’ye kadar hizmetinizde olacaktır.

Temizlik

Yurdumuzda odalarımızın temizliği için kat görevlimiz mevcuttur. Her hafta odalar temizlenecek ve çarşaflar değiştirilecektir. Ayrıca yurdumuzda çamaşır odası ve ütü odası mevcut olup, gerektiğinde sıra beklemeden öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. Biz öğrencilerimizin her zaman çıkarlarını gözeten bir yuva kadar sıcak bir özel yurt olmaya gayret ediyoruz.

Biz anka ailesi olarak, her zaman öğrencilerimizin ve ailelerinin yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin