Aydında Daima Yükselen Bir Yurt Profili!

Siz hayal ettiniz, biz yaptık!

Aydın merkezde modern bir bina, iç mimari çözümlerden yararlanılarak tasarlanmış seçkin odalar, güler yüzlü idari kadro ve neşeli bir ortam! İşte Anka Kız Öğrenci Yurdu… Çift kişilik konforlu odaları sayesinde hayallerinizdeki konaklama deneyimini yaşatıyor. Hijyenik, özgür, rahat ve huzur verici bir yurt deneyimine hazır olun…

 Anka ile keyfinizin kahyası sizsiniz

Eşsiz bir yurt deneyimini öğrencilere sunan Anka Kız Yurdu, sorunsuz konaklama süreci yaşamanız için birbirinden iyi imkanlarıyla hizmet veriyor. Başta oda konforu düşünülerek tasarlanmış yurt planı, her odaya özel WC ve banyo imkanı sunuyor. Özel çalışma masası ve baza, dolap ve bir öğrenci için gerekli görülen diğer imkanlarla üniversite hayatınızı daha mükemmel kılıyor.

Ev rahatlığında bir yurt için Anka!

Aydın’da en iyi imkanlara sahip olarak sunulan yurt hizmetini, öğrencilerin kendilerini ev rahatlığında hissedebilecekleri ilkelere bağlı kalarak yerine getiriyoruz. Ailelerin bizlere emanet ettiği öğrencilerimizi güvenli, ergonomik ve yüksek standartlara sahip odaları sunarak en iyi koşullarda öğrenim yıllarını tamamlamalarını hedefliyoruz.

Her zaman daha iyisi için çalışıyoruz

Rahatça ders çalışabilecekleri etütler, kendilerine çalışma masaları, gıda güvenliğini dikkate alarak hazırlanan menüler, dış güvenlik ve daha fazlasıyla yaşanılabilecek ortamı sunmak için her defasında daha çok çalışıyor, öğrencilerin değişen ihtiyaç ve arzularını takip ederek yurt hizmet standartlarımızı yükseltiyoruz.

Biz daha iyisini sunana kadar bizden iyisi yok

Anka Kız Öğrenci Yurdu, Ayrın ilinde bulunan tüm yurtlardan daha ergonomik şartlarıyla ayrılır. Kız öğrencilerin konfor içerisinde konaklama deneyimi yaşayabilecekleri yurdumuz, Aydın merkezde bulunması nedeniyle de tüm ulaşım noktalarına yakındır.

Anka ile her şey daha güzel

Anka Kız Yurdu, öğrencilere daha iyi bir konaklama imkanı sunmak için mevcut yurtlardan çok daha yenilikçi bakış açısına sahip olarak hizmet sunuyor. Temiz, güvenilir, estetik ve konforlu yurt hizmetlerini en uygun fiyatlarla öğrencilere sağlamanın gururunu yaşıyor.


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin