Anka Kız Öğrenci Yurdunda Hamarat Aşçılar !

Anka Kız Öğrenci Yurdunda Hamarat Aşçılar!

Doğduğun yer mi, yaşadığın yer mi, yoksa doyduğun yer midir seni mutlu eden? Eğer üniversiteliysen öğrenci olduğun şehirde mükemmel şartlara sahip bir yurtta kalmak mutlu olmak için yeterlidir. Bu nedenle Anka Kız Öğrenci Yurdu sunduğu eşsiz imkanlarla aile kadar sıcak bir ortam sunuyor.

Mutluluğun başat faktörü mideden geçer

İyi bir beyin, sağlam bir vücutta bulunur. Sağlam vücut içinde sağlıklı ve düzenli beslenmenin olmazsa olmaz bir kural olduğu ortadadır. Pek çok yurtta çıkan yemekler damak tadına hitap etmeyen, besleyici olmayan ve öğrenciler tarafından beğenilmeyen tarzdadır ve böyle olmasının doğurduğu sonuçlar vardır. Bir öğrenci için yurdunda yemek yiyemeyecek olmanın faturası dışarıdaki sağlıksız, obezite nedeni olabilecek fast food tarzı gıdalara yönelmesidir. Tabi bunun birde öğrenci bütçesine olan zararı söz konusudur. Her yurt vazifelisinin dışarıda yemek yemenin faturasını düşünerek kendi menülerinde lezzetli ve sağlıklı gıdalara yer vermeleri gerekir.

Her mineral ve vitamin değerlidir! Sizde öyle…

Bu anlamda yurt işletmesinin ilkeli bir yönetime sahip olması şarttır. Bu bakımdan Anka Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerine yönelik leziz yemekler sunma hususunda takındığı ilkeli tavrını sağlıklı ve güvenli gıdaya verdiği değer nedeniyle korumaktadır. Öğrencilerinin damaklarına hitap edecek lezzetleri hijyen şartlarına maksimum seviyede uyulduğu mutfaklarında hazırlayarak sunmaktadır. Dengeli beslenme programına uygun düzenlediği ve planladığı menüleriyle bir insan için gerekli mineral ve vitaminlerin her hafta alınmasını sağlamaktadır.

Beni Anka Aşçılarının yemeklerine emanet edin!

Anka Kız Öğrenci Yurdu, sunduğu konsepte Aydın ilinde en iyi yurt olma özelliğine sahiptir. Kısa zamanda marka bilinirliğini arttırarak, öğrenciler arasındaki itibarını yükseltmeyi başaran Anka Kız Öğrenci yurdu, çağdaş ve modern, teknolojik ve dinamik yurt hayatını sunmaktadır. En çok önem verdiği konularında başında da öğrencilere damak zevklerine uygun yemek çeşitlerini çıkartmak gelmektedir. Bunun söz konusu olabilmesi için deneyimli ve tecrübeli aşçıları istihdam ederek, vitamin ve mineral bakımdan yüksek değerlere sahip yemeklerin hazırlanması, sunumuna dikkat edilmesi, damaklara hitap etmesi konularında başarı sağlamaktadır.

Afiyetle Kalın..


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin