Aydında Aydınlık Bir Yurt..

Aydında Aydınlık Bir Yurt için Anka!

Aydın’da üniversite döneminizi mükemmel bir yurtta geçirerek tamamlamak istiyorsanız Anka Kız Yurdu’nda kalmanız için etkili sebepler var. Baş döndürücü atmosferiyle öğrencilerine en ergonomik ortamı sunan Anka Kız Yurdu, aydınlık bir geleceği inşa etmek için yola çıkanlara eşsiz konaklama imkanı sunuyor.

Baş döndüren 5 sebep

  • Bir yurtta arzu edilen niteliklerden daha fazlasının sunulduğu mekan. Temiz ve hijyen odalarda huzurlu ve mutlu bir yaşam. Üniversite dönemi boyunca rahatlık, konfor ve yüksek standartlarda bir hizmet… Anka kız yurdunun temel felsefesini ve ilkelerini ifade ediyor.
  • Üniversite boyunca rahat ve huzurlu bir ortam için çeşitli odalar sizleri bekliyor. iki kişiden 5 kişiye kadar planlanan odalarda özgürce yaşamanın keyfini varın. Modern, geniş ve bir öğrencinin ihtiyaç duyduğu gereçlerden daha fazlası Anka kız yurdunda!
  • Sınırsız ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti, 22” uyduya bağlı TV ile tarzınıza ve zevklerinize en uygun film, dizi ve kültür programlarını izleme keyfi, buzdolabı, özel banyo ve WC ile hijyenik bir ortam… Hepsi kız öğrenciler için inceden planlanarak mimari ve dekoratif estetiklik kazandırılan Anka’da!
  • Vize ve finallere çalışabilmek için geniş bir çalışma masası da odalarda sizleri bekliyor. Kitaplık, koltuk, saklama bölümleriyle işlevsel ve modern bir çalışma masasında rahatça derslerinizi çalışabilir, kahvenizi yudumlayarak kitaplarınızı okuyabilirsiniz.
  • Odalarda ayrıca şifonyer, gardırop, ayna, tek kişilik baza bulunuyor. Odalarda balkonunda bulunması Anka yurdunu ayrıcalıklı kılıyor. Nitelikli ve öğrenci ihtiyaçlarına en uygun şekilde hazırlanan iç mimari yapısıyla Anka’da hayat daha güzel!

Anka diğer yurtlardan farkı nedir?

Anka yurdu kalabalık ve düzensiz yurt algısını ortadan kaldıracak konforda planlanmış yurttur. Dolayısıyla diğer yurtlarda karmaşa ve düzensizlik söz konusuyken, Anka yurdunda düzen ve konfor ön plandadır. Herkesin kendisini özgür hissedeceği odalarda kişiye özel yatak, çalışma masası, gardırop ve konforlu bir ortam sunar.

Anka yurdunu farklı kılan niteliklerden biriside sunduğu yemek menüleridir. Sağlıklı ve besleyici yemeklerinde çeşitliliğe, sunumun mükemmelliğine ve lezzete dikkat eder. Deneyimli aşçılar tarafından sunulan yemek menüleri, vitamin ve mineral dengesi planlanarak öğrencilerimize ikram edilir.

Sizde böylesine ayrıcalıklı bir yurtta konaklamak istiyorsanız bir an önce kaydınızı yaptırınız..


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin