Anka Kız Yurdunda Sunulan Hizmetler

Anka Kız Yurdu Tarafından Sağlanılan Olanaklar

Aydın’ın modern ve donanımlı özel kurumu Anka Kız Öğrenci Yurdu; sunduğu ferah ve nezih ortamıyla üniversite öğrencilerinin en çok tercih ettiği yurt olma vasfını taşıyor. Öğrencilerin konaklama ihtiyaçlarını verimli bir atmosfer içerisinde çözmek adına her dönem kendisini kontrol eden ve her döneme dinç bir şekilde başlayan idari kadroya sahip Anka Kız Öğrenci Yurdu tarafından sunulan bazı imkanları şu şekilde listelemek mümkündür:

1. Güvenlikle ilgili tüm tedbirlerin alınması

Kız öğrencilerin kendilerini güvende hissedebilecekleri ortamların hazırlanabilmesi adına modern teknolojilerden yararlanılmasına dikkat ediliyor. Böylece öğrencilerin mal kayıplarının engellenmesi kadar, birtakım tehlikelere karşı korunabilmeleri de sağlanabiliyor. Yurda giriş ve çıkışların parmak izi sistemiyle yapılması, kamera sisteminin her zaman için aktif olması, güvenlik personelinin 7/24 nöbette bulunmaları, emniyetli yurt hizmetinin gereksinimleri arasında yer alıyor.

2. İhtiyaca göre düzenlenen odalar

Anka Kız Öğrenci Yurdu’nda farklı oda imkanları sunuluyor. İki kişilik VIP veya standart oda hizmetleri bulunduğu gibi; dörder ve beşer kişilik oda hizmetlerinden faydalanmak da mümkündür. Öğrencilerin bütçesine ve yaşam alışkanlıklarına göre değişiklik gösteren oda modelleri içerisinde banyo ve WC yer alıyor. Öğrencilik boyunca verimli şartlar içerisinde ders çalışmak için etüt odaları, çalışma masaları, dinlenmek için teras ve kantin hizmetleri gibi ekstra imkanlar da sunuluyor.

3. Çamaşırhane ve ütü odaları

Çamaşır yıkama ihtiyacının karşılanmasına yönelik oluşturulan çamaşır odasındaki tam otomatik çamaşır makineleri ve ütülerin yapılması için gereklilik arz eden gereçlerin öğrencilerin kullanımına sunulması, Anka Kız Yurdu’nun diğer imkanları arasında yer alıyor. Ayrıca eğlence ve boş zamanların değerlendirilmesi açısından TV odaları da sunulan imkanlar arasındadır.

4. Yemekhane ve kantin

Anka Kız Yurdu tarafından sunulan yemekhane ve kantin gibi hizmetler de öğrencilerin yararlanabileceği imkanlar arasında bulunuyor. Gıda güvenliğine ve insan sağlığına dikkat edilerek sunulan imkanlarla öğrencilerin kapsamlı bir hizmet modelinden faydalanmaları hedefleniyor.

Anka Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerle ilgili gelişmeleri ve herhangi bir sorunla karşılaşılması halinde aileleriyle kurulması gereken iletişim konusunda hassas davranıyor. Aileler tarafından emanet edilen öğrencilerin her türlü ihtiyaç ve sorunlarının çözümüne yönelik istekli davranılarak; eğitim süreci boyunca mutlu bir öğrenci kitlesinin oluşması sağlanıyor. 

 

 


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin