Bu Teras Cafe bi harika dostum !

Aydın yurt kategorisinde bir ilk !

Sevgili Öğrenciler,

Anka Kız Yurdunun çatı terasını öyle bir hayal ettik ki sormayın. Gelin biraz da size bahsedelim.

Şimdi Anka Kız Yurdu olarak ilk hedefimiz; Aydın yurt kategorisinde sunduğumuz hizmet kalitesi ve profesyonel yönetim ve uygun fiyat politikası ile en fazla tercih edilen öğrenci yurdu olmak. Bu hedefe ulaşırken biliyoruz ki her anlamda kaliteyi sürdürülebilir kılmamız gerekiyor. Yemek hizmetinden temizlik hizmetlerine, konforlu ve kullanışlı odalardan sosyal alanlara kadar her şeyin kusursuz olmasını istiyoruz.

Temel hizmetler tamam. şimdi sıra sosyalleşmede !

Konaklama, yemek, temizlik gibi temel ihtiyaçların organizasyonları tamam. Bunlarla ilgili detaylı bilgilere blog sayfamızdan erişebilirsiniz. Şimdi sıra keyifli zaman geçirebileceğiniz Teras Cafe’nin faaliyete geçmesinde.

Bizde diğer aydınki yurtlar gibi küçük bir kantin ve ortak alanda 2 bilgisayar bir televizyon koymayı, böylesine ultra lüx öğrenci yurdunda kendimize yakıştıramadık. Hazır bina da buna elveriyorken, terası adeta lüks bir cafe konseptine dönüştürmeyi planladık.

Tüm mevsim kullanılabilecek, açılır-kapanır otomatik tavan , çevresi camla kaplı , renkli ve geç kitleye uygun masa ve sandalyeler, armut koltuklar ve mis kokulu çiçekleri olan bir yer tasarlıyoruz. Burada sinevizyon,müzik sistemi ve bir kaç bilgisayar gibi sosyal ve eğlenceli faaliyetlerinizi ( Yılbaşı, doğumgünleri, yurt aktiviteleri, oyunlar vb) keyifle gerçekleştirebileceksiniz.

Ayrıca istediğiniz an zengin bir fast food menüsüne sahip mutfağından damak zevkinize uygun yiyecekleri-içecekleri tüketebileceksiniz.

Bir hayalimiz daha var!

Size bir süprizimiz daha var. Özellikle kahve tutkunu olanların sevineceği bir şey. Ama şimdilik sır! Çok yakında bunu da duyuracağız.

Biz yurtta sadece konaklama hizmeti değil, sizin keyif alabileceğiniz her imkanı sunmayı amaçlıyoruz. Gelin birlikte eğlenelim  [:)]


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin