Anka Kız Öğrenci Yurdu Basın Haberleri

ydın’da bu 2016-2017 eğitim öğretim sezonunda  faaliyete geçecek olan Anka Kız Öğrenci Yurdu‘nun verdiği ayrıcalıklı hizmet bir çok basın yayın organlarında yer almaya başladı.

İşte Aydin Post gazetesindeki haber :

Her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünülen, öğrencilere en fazla ve en iyi hizmeti mümkün olduğunca maliyetine vermeye çalışan yurt yönetimi olarak, Anka Kız Yurdunun Aydın’da yaratacağı rekabet şartlarına diğer yurtlarında ayak uydurmaları için hizmet politikalarını gözden geçireceklerine inanıyoruz. 

Biz olaya sadece ticari olarak bakmıyoruz. Yaptığımız araştırmalar ve öğrencilerden aldığımız geri bildirimler, yurt hayatının bir öğrencinin hayatında önemli bir rol almasına rağmen, yurt yöneticileri temel ihtiyaçların kalitesini düşürerek ya da hizmet bedelini arttırarak, öğrencilerin konforlu  ve rahat bir şekilde konaklamalarının zorlaştığını farkettik.

Gençlerin , öğrencilerin bu ülkenin kalkınmasında , gelişmesinde onemli rolleri vardir!

Geleceğin onların elinde olduğunu bile bile, onlara fayda sağlayarak gelişmelerine destek olmak yerine hayatlarını zorlaştırmanın doğru olmadığını düşünüyoruz.

Bu bilinçten hareketle, yurdumuzda konaklayacak öğrencilere ayrıcaklı hizmet sunarak, onların sadece kendi gelişimlerine odaklanmalarını arzuluyoruz. Bu yazdıklarımızın sadece bir yazı değil, kalıcı bir hizmet politikası olacağına hep birlikte şahit olacağız.

Anka Kız Öğrenci Yurdu Yönetimi


Diğer Blog

Anka Sosyal Medya

Bizi sosyal medyadan takip edin